EN SK

Bunda MA-1 Pilotná "Bomber" RTX - olivovozelená

Bunda MA-1 Pilotná "Bomber" RTX - olivovozelená

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 35,90 € bez DPH: 29,92 €
ALEBO

Krátky popis

Bunda MA-1 Pilotná "Bomber" RTX - olivovozelená

- letecká bunda, ktorá slúži pilotom US ARMY a US Air Force,
- je praktická, pohodlná a príjemná na dotyk,
- vnútorná podšívka je sýto oranžovej farby,
- dve predné postranné vrecká, zakryté príklopkou, zabezpečené nitom, dve vnútorné vrecká a jedno na rukáve na zips,
- okolo pása, krku a na rukávoch má elastický úplet

PARAMETRE:

Farba: vonkajšia: olivovozelená, vnútorná: oranžová
Materiál: povrchový materiál: 100% nylón, podšívka: 100% polyester

VEĽKOSTI: S, M, L, XL, 2XL, 3XL
(viď foto - veľkostná tabuľka)

VEĽKOSŤ ČÍSLA UVEĎTE DO POZNÁMKY.

Detaily

Bunda MA-1 Pilotná "Bomber" RTX - olivovozelená

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15079264
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7770100
mage::app::init::system_config0.0015127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0009187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.007911,7440
mage::app::init::stores0.01761912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01061308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2560
mage::app::init_front_controller0.00581125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.002512,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0020159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291122,784262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7277100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.060111,230,2161,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0082259,1680
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001119,4560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0023187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00641804,8401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04211106,3840
OBSERVER: log0.04201103,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6671100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0017189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003214788,384262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1553212,641,3201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0029219129,9520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047719916,1520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.027919291,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.004211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00431198,552262,144
OBSERVER: inventory0.00361170,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.20911812,568786,432
OBSERVER: reports0.20841756,392786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0005151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0334180,6000
layout/package_update: default0.0149117,9440
layout/db_update: default0.4009100
layout/db_update: STORE_sk0.3992100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.3977100
layout/package_update: catalog_product_view0.0054112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.3912100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.3892100
layout/db_update: PRODUCT_16400.3877100
layout/db_update: customer_logged_out0.3853100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002215040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.051614,356,7364,194,304
BLOCK: formkey0.00071110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0007163,608262,144
BLOCK: head0.0005165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0005198,6160
BLOCK: global_notices0.0004156,312262,144
BLOCK: header0.0004157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,1600
BLOCK: store_language0.0004160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0004156,5760
BLOCK: top.container0.0004150,624262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00082129,1120
BLOCK: global_messages0.0006170,9760
BLOCK: footer0.0005188,008262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0004149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104423,5200
BLOCK: catalog.topnav0.00092122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081200,488262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0012191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006117,824262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00601256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0005158,032262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004170,6400
BLOCK: google_analytics0.0004152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0007120,4480
BLOCK: head_rss0.0007161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0004156,9760
BLOCK: product.info0.00161130,968262,144
BLOCK: product.info.media0.00061134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0005171,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004156,2240
BLOCK: product.description0.0004156,2640
BLOCK: product.attributes0.0004156,6640
BLOCK: product.info.options0.0005161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0004156,3680
BLOCK: product.info.container10.0004156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0007199,6400
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0003121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004161,328262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004157,8240
BLOCK: productalert.price0.0004156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0004155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051116,408262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00061113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3299100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00813034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.298914,170,0484,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04751617,688786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00301415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001015,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00251208,112262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.064811,517,2801,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003718,7520
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.019611,296,6321,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00431367,240524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0003138,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00061102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00333108,120262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.104111,164,5521,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02181105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01971226,232262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01781157,408262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0016137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0050187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02151140,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,784262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0035543,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0141511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,8160
OBSERVER: bundle_observer0.0019134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00511149,2720
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00451143,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001911,2480
CACHE_URL0.02541193,280262,144