EN SK

Bunda maskáčová BOMBER LSW woodland

Bunda maskáčová BOMBER LSW woodland

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 29,60 € bez DPH: 24,67 €
ALEBO

Krátky popis

Bunda maskáčová BOMBER LSW woodland

POPIS:

Zateplená pánska bombera v maskáčovom prevedení. Zapínanie bundy na zips. Dve zapustené predné vrecká na nitové zapínanie. Jedno vrecko na rukáve na zips. Elastický úplet na páse, límci a na rukávoch.

PARAMETRE:

materiálové zloženie: 100% PES
podšívka: 100% PES

VEĽKOSTI: M, L, XL, 2XL, 3XL
(viď foto - veľkostná tabuľka)

VEĽKOSŤ ČÍSLA UVEĎTE DO POZNÁMKY.

Detaily

Bunda maskáčová BOMBER LSW woodland

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15076784
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8175100
mage::app::init::system_config0.0011127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,720262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01491912,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,776262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2560
mage::app::init_front_controller0.00441125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,768262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7849100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.138511,230,2081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0074259,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0021187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8641,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.12331106,3920
OBSERVER: log0.12321103,4560
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6460100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0017189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003114788,384262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1507212,640,6721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047019915,4880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.025919291,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,568262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,120262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00191926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.21331812,552786,432
OBSERVER: reports0.21271756,376786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0305180,5840
layout/package_update: default0.0123117,9440
layout/db_update: default0.3829100
layout/db_update: STORE_sk0.3813100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.3798100
layout/package_update: catalog_product_view0.0054112,1680
layout/db_update: catalog_product_view0.3733100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.3713100
layout/db_update: PRODUCT_16380.3697100
layout/db_update: customer_logged_out0.3674100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001915040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044614,356,7204,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0006163,608262,144
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,304262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,648262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,1120
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,008262,144
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104423,5200
BLOCK: catalog.topnav0.00062122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,488262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,800262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,032262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,4480
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,960262,144
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2240
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,6400
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,328262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,408262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3193100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.288814,169,3444,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04601617,608786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00301415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231208,112262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.062311,518,1681,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003818,7200
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.017511,296,6481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00391367,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00051102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00323108,104262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.098511,163,9761,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01821104,8400
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01951226,216262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01771157,400262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0051187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02131140,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,784262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,5040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0138511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,8320
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00501149,2480
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00431143,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.02511192,184262,144