EN SK

Fireworks show 188 rán, multikaliber 30 + 50mm

Fireworks show 188 rán, multikaliber 30 + 50mm

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 309,00 € bez DPH: 257,50 €

Predaj povolený podľa zákona od 01.12. do 31.12. Celoročne je možné tovar nakúpiť iba ako firma (živnosť).

ALEBO

Krátky popis

188 ranový multikalibrový rôznofarebný kompakt.

Efekt: Rôznofarebné efekty
Počet rán: 188
Priemer mažiara: 30 + 50mm
Čas trvania: cca. 180 s.
Kategória 3 (F3) - od 21 rokov !

Detaily

188 ranový multikalibrový rôznofarebný kompakt.

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 15187784
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7586100
mage::app::init::system_config0.0011127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01481912,488786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00231682,2560
mage::app::init_front_controller0.00421125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,768262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7261100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.064211,230,2481,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0075259,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00531804,8641,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04901106,4160
OBSERVER: log0.04881103,4800
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6616100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0017189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003417490,760262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1646212,640,0401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0032219129,9520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002111712,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.052019914,8160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.028519292,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0002193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003611,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00431198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00472206,528262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00221926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.13471812,536786,432
OBSERVER: reports0.13401756,360786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0005151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0519180,6000
layout/package_update: default0.0147117,9440
layout/db_update: default0.4707100
layout/db_update: STORE_sk0.4688100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.4673100
layout/package_update: catalog_product_view0.0055112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.4606100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4585100
layout/db_update: PRODUCT_16320.4568100
layout/db_update: customer_logged_out0.4545100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002415040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.059014,356,6884,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0015954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0008163,608262,144
BLOCK: head0.0005165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0006198,6240
BLOCK: global_notices0.0004156,312262,144
BLOCK: header0.0005157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,1600
BLOCK: store_language0.0006160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0004156,5760
BLOCK: top.container0.0006150,648262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00092129,1120
BLOCK: global_messages0.0009170,9760
BLOCK: footer0.0006188,000262,144
BLOCK: core_profiler0.0005150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0005149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00124524,0480
BLOCK: catalog.topnav0.00092123,000262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081200,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0005157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0011191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007117,800262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00651256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0005158,040262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005170,6400
BLOCK: google_analytics0.0006152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0007120,4480
BLOCK: head_rss0.0007161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0005156,9760
BLOCK: product.info0.00181130,960262,144
BLOCK: product.info.media0.00071134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0005171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005156,2480
BLOCK: product.description0.0004156,2640
BLOCK: product.attributes0.0004156,6640
BLOCK: product.info.options0.0005161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0006156,3680
BLOCK: product.info.container10.0005156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0007168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0008199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0003121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0006161,328262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006157,8240
BLOCK: productalert.price0.0005156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0006155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061116,408262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005167,3680
BLOCK: 0.00061113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3731100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007584080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00933135,1040
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.341514,280,5684,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.05181617,632786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00331415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0008544080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00102011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001015,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0028182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00261208,128262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.072811,518,2721,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.004318,7520
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.021411,296,6241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00411367,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0003138,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00051102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00343108,096262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.114611,152,1761,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02791105,1200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.02121226,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01921157,400262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0017137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0045177,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.001011,6400
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02241140,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0012212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0034543,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0148516,5280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.008356,0240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0046584,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0026136,8320
OBSERVER: bundle_observer0.0030241,3840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00551149,2880
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00481143,3120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0028179,5840
OBSERVER: giftmessage0.0004123,3600
frontend/base/default/template/reports/product_viewed.phtml0.0009128,3520
CACHE_URL0.02591192,576262,144