EN SK

Nášivka "Vojenská polícia" 9,5cm - zelená

Nášivka "Vojenská polícia" 9,5cm - zelená

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 3,90 € bez DPH: 3,25 €
ALEBO

Krátky popis

POPIS:
- kvalitná nášivka s vojenským motívom

PARAMETRE:
Materiál: textilný podklad, vyšívaný vzor
Veľkosť: 9,5cm

Detaily

Nášivka "Vojenská polícia" 9,5cm - zelená

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 15189160
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7496100
mage::app::init::system_config0.0011127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01491912,488786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211682,2560
mage::app::init_front_controller0.00431125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251122,776262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7169100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.067611,230,2321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0074259,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00491804,8401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05291106,4240
OBSERVER: log0.05271103,4880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6489100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003317490,744262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1495212,635,2801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011712,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046619911,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.026119290,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391198,568262,144
OBSERVER: inventory0.00432206,552262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00191926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.11291812,568786,432
OBSERVER: reports0.11231756,392786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0306180,6000
layout/package_update: default0.0123117,9440
layout/db_update: default0.4859100
layout/db_update: STORE_sk0.4842100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.4827100
layout/package_update: catalog_product_view0.0054112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.4762100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4743100
layout/db_update: PRODUCT_10010.4727100
layout/db_update: customer_logged_out0.4704100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001915040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045014,356,7124,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0006163,624262,144
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,312262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,624262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,1120
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,000262,144
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104423,5200
BLOCK: catalog.topnav0.00062122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,480262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,800262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,040262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,4480
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00141130,968262,144
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2480
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0004156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,416262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4219100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00803135,1040
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.391914,287,1444,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04591617,664786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,136262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.060511,518,2241,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,7280
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016211,296,6321,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00293108,104262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.081211,161,3361,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00361102,7920
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01871226,192262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01701157,376262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0049187,8960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02091140,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031543,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1288516,5280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.004554,9840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0037584,9680
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,8160
OBSERVER: bundle_observer0.0024241,3840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00471149,2560
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00411143,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001911,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0024179,6080
OBSERVER: giftmessage0.0003123,3600
frontend/base/default/template/reports/product_viewed.phtml0.0008128,3120
CACHE_URL0.02471192,008262,144