EN SK

Nož "Motýlik K25" 36251 - červeno/čierny - tréningový

Nož "Motýlik K25" 36251 - červeno/čierny - tréningový

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 17,90 € bez DPH: 14,92 €
ALEBO

Krátky popis

Kvalitný otvárací nôž štýlu "motýlik“, od špičkovej firmy K25.
Jedná sa o nebrúseny tréningovy nôž - motylik.

- uzatvorenie noža pomocou preklopenia dvojdielnej rúčky
- poistenie proti otvoreniu pomocou tvarovaného preklápacieho kolíka
- dodávané s kvalitným nylonovým puzdrom ktoré je možné, ktoré je možné pripevniť na opasok
- balený v elegantnom kartónovom obale, vhodnom ako darčekové balenie
- vyrobené v Španielsku

Detaily

Nož "Motýlik K25" 36251 - červeno/čierny - tréningový

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 15014944
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.2946100
mage::app::init::system_config0.0011127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01481912,504786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00911308,744262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211702,2560
mage::app::init_front_controller0.00421125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261122,848262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004274000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001105360
mage::dispatch::routers_match1.2618100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.120811,230,1841,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073259,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.10571106,3680
OBSERVER: log0.10551103,4320
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.1407100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003015188,7520
__EAV_LOAD_MODEL__0.1401182,620,2882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0025198117,4800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.043616945,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000711818,0720
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.023416284,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001162,5680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001162,5840
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391198,560262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,120262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00171625,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00101721,5680
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002174720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001152,4160
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0022152,3840
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.30581812,472786,432
OBSERVER: reports0.30531757,304786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004150,1280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231208,112262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.4564127,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002116080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.052814,396,2564,194,304
BLOCK: formkey0.00061111,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011956640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009954080
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0005198,640262,144
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,592262,144
BLOCK: top.container0.0003150,6400
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,0880
BLOCK: global_messages0.0005170,992262,144
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00094121,9520
BLOCK: catalog.topnav0.0005266,6560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,224262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,488524,288
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0004156,9760
BLOCK: product.info0.00841225,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0013319,3200
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031644,5760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0147621,9440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.001362,4960
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,544262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2560
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,416262,144
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0005161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004157,824262,144
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,408262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2456100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.215213,596,8083,932,160
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.02121197,344262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271314,1920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003119,4320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.046011,482,0641,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,8960
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016411,295,6081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00051102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00303108,232262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.081211,154,1681,572,864
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00361102,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01861226,216262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01691157,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0048188,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02101140,0800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,8400
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00471149,384262,144
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00411143,368262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002311,2480
CACHE_URL0.02501193,760262,144