EN SK

Baterka taktická Walther Tactical XT2

Baterka taktická Walther Tactical XT2

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 36,00 € bez DPH: 30,00 €
ALEBO

Krátky popis

600 a 150 lúmenov (+/- 15 %) a stroboskop (po 2 sek. stlačení spínača), LED, sústredené biele svetlo, v balení 2 ks lítiových batérií CR123A a šnúrka, priemer tubusu 1", celková dĺžka 139 mm, výrobca udáva dosvit 300 m a životnosť 50 000 hodín (odchýlka dosvitu a životnosti je 15%), sklo so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu.

Detaily

Baterka taktická Walther Tactical XT2

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 14994144
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5766100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0006187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.006111,7440
mage::app::init::stores0.01491912,472786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00911308,712262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2560
mage::app::init_front_controller0.00421125,2000
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017159,7280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,848262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003254000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005254080
mage::dispatch::routers_match0.5438100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.060811,230,1921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0072259,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00511804,8481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04621106,3840
OBSERVER: log0.04601103,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4826100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003015188,7600
__EAV_LOAD_MODEL__0.1348172,549,2961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0024191113,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.040915892,808524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000711417,4640
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.022715282,536262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001152,4160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001152,4160
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00161525,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00091620,9920
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002164720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001142,2640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0020142,3840
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.09151812,512786,432
OBSERVER: reports0.09101757,344786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004150,1280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0192127,192262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001916080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.050914,393,5043,932,160
BLOCK: formkey0.00061111,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011956800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009953920
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009954080
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,304262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1760
BLOCK: store_language0.0003160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,576262,144
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00072129,0880
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,000262,144
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00094121,9360
BLOCK: catalog.topnav0.0005266,656262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,184262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00561256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0005119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,808262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00731223,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0013320,3440
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032643,5360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0145618,6640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.001262,1200
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2480
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0004156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0006199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,824262,144
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0004167,376262,144
BLOCK: 0.00051113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2468100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.216713,595,4564,194,304
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.02121196,352262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00281314,1920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003119,4320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.045611,481,3921,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,8720
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016311,295,6561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00331367,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00293108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.083711,153,0241,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00371103,0160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01861226,192262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01691157,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0048188,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02111140,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0011212,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,8240
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,0320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00481149,3520
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00411143,3360
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.02471192,304262,144