EN SK

Svietidlo Walther TGS 60

Svietidlo Walther TGS 60

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 44,10 € bez DPH: 36,75 €
ALEBO

Krátky popis

Svietidlo Walther Tactical Guard Series TGS60

Taktické svietidlo s výkonom až 660 lumenov.

Vďaka telu s priemerom 25,4 mm môžete svietidlo využiť do montáže na zbraň.

Svietidlo Walther TGS 60 má tri režimy svitu. Po zapnutí svietidlo funguje na 100% výkonu cca 650 lúmenov. Druhé menšie tlačidlo mení režim svitu. Stlačením tohto tlačidla prepnete výkon na 10% teda cca 65 lumenov. Držaním menšieho tlačidla spustíte stroboskop.

Napájanie zabezpečujú dve batérie typu CR123 3V. Svietidlo je podľa kvality batérií a režimu svitu shopné fungovať 1h - 17h.

Súčasťou svietidla je klip a šnúrka na zápästie.

OBSAH BALENIA:

- Walther TSG 60
- Baterie CR123 3V
- Šnúrka na zápästie
- Návod so záručným listom
- Krabička



Celková dĺžka 143 mm, priemer hlavice 34 mm, priemer tela 25,4 mm, hmotnosť 145 g.

Detaily

Svietidlo Walther TGS 60

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15117656
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5689100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0006187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01481912,488786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211682,2560
mage::app::init_front_controller0.00421125,2000
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017159,7280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231122,832262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003254080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
mage::dispatch::routers_match0.5365100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.059811,230,2241,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073259,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8801,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04481106,3840
OBSERVER: log0.04461103,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4764100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003217891,1280
__EAV_LOAD_MODEL__0.1353172,550,5841,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0024191113,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011712,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.040615894,064524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000711417,4640
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.022615282,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001152,4160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001152,4160
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391198,536262,144
OBSERVER: inventory0.00432206,528262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00161525,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00101620,9920
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002164720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001142,2640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0020142,3840
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.09121812,512786,432
OBSERVER: reports0.09071757,344786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0003150,1280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231208,1040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005127,184262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002016080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.050514,393,5283,932,160
BLOCK: formkey0.00061111,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011956640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009954080
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,304262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,584262,144
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,0880
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00094222,4800
BLOCK: catalog.topnav0.0006266,656262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,2000
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,776262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00561256,520262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0005119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,816262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00721223,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0013320,3440
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032643,5360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0156623,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.005666,3120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0037684,9440
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2480
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0004156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,824262,144
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0004167,368262,144
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2600100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00853135,1040
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.229413,716,2724,194,304
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.02091196,280262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00281314,1920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003119,4320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0008564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.046311,480,1681,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,8160
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016811,295,6481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00351367,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00313108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.083711,152,9681,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00381102,4720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01941226,216262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01761157,440262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0049188,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02141140,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,8400
OBSERVER: bundle_observer0.0024241,3840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00501149,3120
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00431143,3200
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002911,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0024179,5840
OBSERVER: giftmessage0.0003123,3600
frontend/base/default/template/reports/product_viewed.phtml0.0009128,3680
CACHE_URL0.02511193,792262,144