EN SK

Diaľkový spínač pre Walther PRO

Diaľkový spínač pre Walther PRO

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 9,22 € bez DPH: 7,68 €
ALEBO

Krátky popis

Diaľkový spínač Walther PRO pre svietidla z radu Walther PRO modely SL66, PL60, PL70, PL80.

Detaily

Diaľkový spínač pre Walther PRO

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 14996776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5875100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,720262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01501912,472786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,712262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201662,2480
mage::app::init_front_controller0.00431125,1840
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001912,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7120
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301122,864262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003254000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
mage::dispatch::routers_match1.5542100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.491811,230,2241,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0078259,1680
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001519,4560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.47661106,3600
OBSERVER: log0.47641103,4240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.0621100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003115188,7520
__EAV_LOAD_MODEL__0.1356172,552,4401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0024191113,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.041415896,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000711417,4640
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.022615282,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001152,4160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001152,4160
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00161525,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00101620,9920
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002164720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001142,2640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0020142,3840
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.40351812,512786,432
OBSERVER: reports0.40301757,344786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004150,1280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231208,1040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.2856127,192262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002016080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.051914,393,4883,932,160
BLOCK: formkey0.00061111,6800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012956640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009954080
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,616262,144
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,592262,144
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,0880
BLOCK: global_messages0.0006170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00094121,9520
BLOCK: catalog.topnav0.0005266,656262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,2160
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0010191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00561256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,808262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00731223,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0013320,3440
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031643,5360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0153618,6640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.001262,1200
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2480
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0004156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,824262,144
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2463100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.216113,595,1924,194,304
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.02171196,304262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271314,1920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003119,4320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.045911,481,5121,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,9280
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016411,295,6241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00303108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.081311,152,8801,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00371103,0960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01871226,240262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01701157,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0049187,9200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02101140,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,8400
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00471149,3920
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00411143,3600
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002211,2480
CACHE_URL0.02481192,200262,144