EN SK

Patch vlajka NEMECKO 3D

Patch vlajka NEMECKO 3D

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 3,50 € bez DPH: 2,92 €
ALEBO

Krátky popis

Patch vlajka NEMECKO 3D

- kvalitný 3D PVC patch s motívom Ruskej vlajky,
- suchý zips z opačnej strany,

PARAMETRE:

Materiál: PVC
Šírka: 8 cm
Výška: 5cm

Detaily

Patch vlajka NEMECKO 3D

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15067904
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6807100
mage::app::init::system_config0.0015127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0009187,720262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008011,7440
mage::app::init::stores0.01741912,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01041308,776262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2400
mage::app::init_front_controller0.00571125,1840
mage::app::init::config::section::stores_sk0.002512,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0019159,7120
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281122,664262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.6316100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.063211,230,2321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0084259,1680
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001119,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00631804,8641,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04551106,4000
OBSERVER: log0.04541103,4640
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5678100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0019189,1600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003314788,488262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1551212,638,4801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.001911612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047719914,8880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.028119290,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00431198,544262,144
OBSERVER: inventory0.00361170,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.12471812,536786,432
OBSERVER: reports0.12401756,360786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0005151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0334180,6000
layout/package_update: default0.0149117,9440
layout/db_update: default0.3852100
layout/db_update: STORE_sk0.3835100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.3820100
layout/package_update: catalog_product_view0.0054112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.3755100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.3735100
layout/db_update: PRODUCT_16450.3720100
layout/db_update: customer_logged_out0.3696100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002215040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.053714,356,6804,194,304
BLOCK: formkey0.00071110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0007163,608262,144
BLOCK: head0.0005165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0006198,6160
BLOCK: global_notices0.0004156,304262,144
BLOCK: header0.0005157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,1600
BLOCK: store_language0.0004160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0004156,5760
BLOCK: top.container0.0004150,640262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00082129,1120
BLOCK: global_messages0.0006170,9760
BLOCK: footer0.0006188,008262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0004149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00102123,000262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091200,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0005157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0012191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006117,800262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00091137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00621256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0006158,040262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004170,6400
BLOCK: google_analytics0.0004152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0007120,4480
BLOCK: head_rss0.0008161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0004156,9760
BLOCK: product.info0.00151130,944262,144
BLOCK: product.info.media0.00061134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0005171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004156,2480
BLOCK: product.description0.0004156,2640
BLOCK: product.attributes0.0004156,6640
BLOCK: product.info.options0.0005161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0004156,3680
BLOCK: product.info.container10.0004156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0006168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0007199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0003121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0005161,328262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004157,8240
BLOCK: productalert.price0.0004156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0004155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061116,408262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00061113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3121100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.281814,164,6964,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04781617,640786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00311415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00251208,128262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.067211,517,9761,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003718,6720
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.021511,296,6161,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00501367,224524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0003138,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00071102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0002117,4080
locale/currency0.00353108,120262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.084811,161,1281,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00411102,8960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01961226,160262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01771157,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0051187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02151140,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0135511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,8160
OBSERVER: bundle_observer0.0019134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00501149,2240
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00441143,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.02481190,336262,144