EN SK

Púzdro na putá MFH 29653 uzatvárateľné - čierne

Púzdro na putá MFH 29653 uzatvárateľné - čierne

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 4,90 € bez DPH: 4,08 €
ALEBO

Krátky popis

Kvalitné nylonové púzdro na putá.

POUŽITIE:
- ako uzatvárateľné púzdro na putá
- možnosť pripnúť na opasok do šírky 5 cm

Detaily

Kvalitné nylonové púzdro na putá.

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15014584
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6808100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01501912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,736262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191522,2560
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00231121,0160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017159,2000
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0023172,744262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004274000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.6477100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.103811,229,0801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0071258,0560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.08901106,3760
OBSERVER: log0.08881103,4400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5436100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003114788,3840
__EAV_LOAD_MODEL__0.1480212,575,3041,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046619913,5520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.024519228,624524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,536262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00191926,3680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.12321811,408786,432
OBSERVER: reports0.12271756,240786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,2800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004150,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0200127,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001916080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044914,360,2564,456,448
BLOCK: formkey0.00061110,816262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0005163,6080
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0005198,640262,144
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,040262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,672262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014277,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00062122,9840
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,488262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,4320
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,776262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,256262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,048262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0005119,8720
BLOCK: head_rss0.0007161,824262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,9600
BLOCK: product.info.media0.00051134,448262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2480
BLOCK: product.description0.0004156,280262,144
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0003161,4080
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,632262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,6400
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,976262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00041113,712262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3187100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.288714,222,4804,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04581617,464786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003119,504262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,1120
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.061011,517,1841,572,864
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,6720
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016711,295,5841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00323108,2240
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.085911,218,6481,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00391102,640262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01971235,984262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01791167,160262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0050187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02131140,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0280511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,816262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,024262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00541149,3520
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00471143,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.02491191,304262,144