EN SK

Puzdro podpaž. horizont. obojstranné s KZ "Dasta 632/KZ"

Puzdro podpaž. horizont. obojstranné s KZ "Dasta 632/KZ"

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 22,90 € bez DPH: 19,08 €
ALEBO

Krátky popis

MATERIÁL:
- polypropylén

POPIS:
- praktické, horizontálne, obojstranné puzdro na zbraň - vhodné pre ľavákov aj pravákov
- s KZ - krížovým závesom
- 2-dielne rýchlozapínanie, dĺžkovo aj priestorovo nastaviteľné pomocou VELCRO pásikov
- dvojité istenie zbrane
- obsahuje sponu na opasok
- veľmi bezpečné uloženie a nosenie zbrane
- určené hlavne pre Pi CZ 75/85, CZ 75 D Compact, Sig P 226/228, Glock 17/19, HK-USP, Beretta 92 FS a im podobné

Detaily

Puzdro podpaž. horizont. obojstranné s KZ "Dasta 632/KZ"

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15076736
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7709100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01501912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2640
mage::app::init_front_controller0.00431125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,776262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7380100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.063011,230,1761,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073259,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8641,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04801106,2960
OBSERVER: log0.04791103,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6747100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003014788,384262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1506212,637,7121,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.001911612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047419912,1520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.025919292,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,552262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,112262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.15521812,512786,432
OBSERVER: reports0.15471756,336786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0304180,5920
layout/package_update: default0.0122117,9440
layout/db_update: default0.4699100
layout/db_update: STORE_sk0.4682100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.4667100
layout/package_update: catalog_product_view0.0053112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.4602100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4582100
layout/db_update: PRODUCT_6340.4567100
layout/db_update: customer_logged_out0.4544100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001915040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044614,356,7844,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0006163,624262,144
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6240
BLOCK: global_notices0.0003156,312262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,640262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,1120
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,008262,144
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104423,5200
BLOCK: catalog.topnav0.00072123,000262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,472262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,800262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,040262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,4480
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,992262,144
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2480
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,416262,144
BLOCK: html_calendar0.0004156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,424262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4064100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00773034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.376314,171,0884,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04621617,688786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,120262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.060911,518,4721,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003718,7840
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016311,296,6801,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0002117,4080
locale/currency0.00293108,096262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.099811,164,6081,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02061104,9600
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01871226,248262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01701157,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0014137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0049187,8960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02111140,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0035543,5040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1020511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020136,8320
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00491149,2880
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00421143,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002611,2480
CACHE_URL0.02481193,096262,144