EN SK

Puzdro taktické stehenné MFH 30711V pravé - flecktarn

Puzdro taktické stehenné MFH 30711V pravé - flecktarn

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 15,50 € bez DPH: 12,92 €
ALEBO

Krátky popis

Puzdro taktické stehenné MFH 30711V pravé - flecktarn

- praktické puzdro pre krátke zbrane,
- určené hlavne pre všetky 9mm pištole
- možnosť taktického upevnenia na nohu a opasok, alebo len na opasok
- dva elastické, nastaviteľné, nožné popruhy so suchým zipsom
- nastaviteľné ramienko s úchytom na zaistenie zbrane
- tri integrované puzdra pre zásobníky, svietidlá, slzné spreje...
- nastaviteľný vertikálny popruh s klipom a poistkou
- kvalitný materiál a pevné švy

PARAMETRE:

Farba: BW flecktarn
Materiál: 100% polyester

Detaily

Puzdro taktické stehenné MFH 30711V pravé - flecktarn

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15072696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7441100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01491912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00221662,2560
mage::app::init_front_controller0.00421125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,776262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004273680
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7116100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.140711,230,1601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0076259,1680
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001219,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,704262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.12541106,2960
OBSERVER: log0.12521103,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5705100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003414788,384262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1570212,639,4721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,9760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002511612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.050719915,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.026919290,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401198,552262,144
OBSERVER: inventory0.00341170,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.13031812,568786,432
OBSERVER: reports0.12971756,392786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0342180,6000
layout/package_update: default0.0126117,9440
layout/db_update: default0.3900100
layout/db_update: STORE_sk0.3882100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.3866100
layout/package_update: catalog_product_view0.0073112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.3773100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.3752100
layout/db_update: PRODUCT_16230.3736100
layout/db_update: customer_logged_out0.3712100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002115040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047814,356,7284,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0010956640
BLOCK: root0.0006163,608262,144
BLOCK: head0.0004165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0005198,6160
BLOCK: global_notices0.0004156,304262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0004160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0004150,624262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00072129,1120
BLOCK: global_messages0.0006170,9760
BLOCK: footer0.0005188,000262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0004149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00072123,000262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00071200,488262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006117,800262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00601256,528262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,032262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,4480
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,976262,144
BLOCK: product.info.media0.00041134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003156,2480
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0003161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,328262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,408262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3197100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00853034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.289614,166,3444,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04831617,664786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00371415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0008564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001015,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0027182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231208,104262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.069011,517,3921,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.004918,7840
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.018411,296,6561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00351367,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00333108,096262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.087311,161,6801,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00411102,6560
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.02051226,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01851157,408262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0053187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02231140,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0149511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022136,8160
OBSERVER: bundle_observer0.0020134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00471149,2880
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00411143,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.02471192,304262,144