EN SK

Školenia

 

VYKONÁVAME ŠKOLENIA PREDAVAČOV PYROTECHNICKÝCH VÝROBKOV KATEGÓRIE F1, F2, F3, P1 a T1.

 

Osvedčenie (preukaz) na počkanie. Platnosť osvedčenia 5 rokov.

Bližšie info na: pyroex@pyroex.sk, alebo na: 0918 548 956

 

 

                                                

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 13893632, emalloc: 13483848
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5386100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01501912,496786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,720262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2560
mage::app::init_front_controller0.00421125,2000
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181121,440262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001105360
mage::dispatch::routers_match0.5066100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.053211,229,8641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0075258,888262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,8240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00491804,7601,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03801106,7920
OBSERVER: log0.03781103,8560
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.4514100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0005125,8640
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00151425,6960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00091121,6800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00081118,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0004117,4400
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001316080
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.031213,036,8082,883,584
BLOCK: formkey0.00061110,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008584080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006584080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006584080
BLOCK: root0.0006163,8560
BLOCK: head0.0003165,144262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041420,8240
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,160262,144
BLOCK: store_language0.0004160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005171,1040
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003151,216262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00125227,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00072160,856262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017368,896262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091102,1360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551256,280262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,8000
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: cms_page0.0013167,6960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041114,672262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.4142100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006524080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00873236,2240
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.383216,447,5686,815,744
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.022111,070,1281,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00311415,3280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004139,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007514080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005615,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.0016188,9120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0040304101,9520
__EAV_LOAD_MODEL__0.1066132,002,0641,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002116195,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011912,6960
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0420131,022,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000610816,5520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.036313204,1840
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.035911,485,2801,572,864
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003518,5920
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016411,335,8321,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00331367,104524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.003115108,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0016268,3040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002144080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00874159,8640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0273471,432786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02044277,472262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01604269,304262,144
OBSERVER: tax0.0082484,6480
OBSERVER: inventory0.018711280,384262,144
OBSERVER: giftmessage0.0007427,9360
OBSERVER: bundle_observer0.0014420,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/mostSell.phtml0.113911,374,6161,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00471461,784524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0418781,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00921041,8160
OBSERVER: catalogrule0.00851040,5280
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01527150,4640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.0110710,9200
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Mysql4_Popular_Collection0.0005132,4400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010212,7040
frontend/base/default/template/reports/product_viewed.phtml0.0011123,0960
frontend/base/default/template/catalog/product/newProduct.phtml0.09111165,856262,144
CACHE_URL0.02711212,440262,144