EN SK

Terč mechanický preklápací "GAMO" - potkan

Terč mechanický preklápací "GAMO" - potkan

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 23,90 € bez DPH: 19,92 €
ALEBO

Krátky popis

Terč mechanický preklápací "GAMO" - potkan

MATERIÁL:
- kovová zliatina

POPIS:
- zábavný tréningový terč, vhodný najmä pre vzduchové zbrane
- možnosť strieľať z rôznej vzdialenosti a rôznych pozícií
- možnosť upevnenia stojanu terča do trávy, vďaka 4 priloženým kolíkom alebo môžete terč upevniť na pevnom podklade 4 skrutkami
- po zásahu do žltého stredu v siluete potkana, sa terč preklopí dozadu
- po zatiahnutí za šnúrku, ktorá je priložená v balení, sa mechanizmus vráti do pôvodnej polohy
- terč sa položí na akúkoľvek rovnú podložku
- výborný tréningový terč na víkendové hry pre celú rodinu

POUŽITIE:
- cvičná streľba zo vzduchovky

Detaily

Terč mechanický preklápací "GAMO" - potkan

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15015904
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7896100
mage::app::init::system_config0.0015127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0009187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008011,7440
mage::app::init::stores0.02331912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01281308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201522,2560
mage::app::init_front_controller0.00681125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.003012,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0021159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0013151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00581122,768262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7264100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.089411,230,2081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0086259,1680
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001119,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0023187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00671804,8401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.07051106,4000
OBSERVER: log0.07031103,4640
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6351100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0019189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003314788,3840
__EAV_LOAD_MODEL__0.1545212,636,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0029219129,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047219912,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.028019290,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00431198,536262,144
OBSERVER: inventory0.00361170,096262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.22521812,552786,432
OBSERVER: reports0.22451756,376786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0014225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0005151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005127,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002416080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.055914,356,4884,194,304
BLOCK: formkey0.00071110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0007163,6080
BLOCK: head0.0004165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0006198,6160
BLOCK: global_notices0.0004156,3120
BLOCK: header0.0004157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,184262,144
BLOCK: store_language0.0004160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0004156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00082129,120262,144
BLOCK: global_messages0.0006170,9760
BLOCK: footer0.0005188,0000
BLOCK: core_profiler0.0004150,184262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018273,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104322,9920
BLOCK: catalog.topnav0.00082122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017351,184262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0010191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081137,784262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004157,1120
BLOCK: right.poll0.00601256,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005170,6400
BLOCK: google_analytics0.0004152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0004156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0007120,448262,144
BLOCK: head_rss0.0007161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0004156,9760
BLOCK: product.info0.00151130,960262,144
BLOCK: product.info.media0.00061134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0005171,5280
BLOCK: product.info.additional0.0004156,248262,144
BLOCK: product.description0.0004156,2640
BLOCK: product.attributes0.0005156,6640
BLOCK: product.info.options0.0006161,4080
BLOCK: html_calendar0.0006156,384262,144
BLOCK: product.info.container10.0006156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0006168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0009199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0003121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005156,2160
BLOCK: product_tag_list0.0005161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005157,8240
BLOCK: productalert.price0.0006156,904262,144
BLOCK: productalert.stock0.0005155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00071116,4080
BLOCK: product.info.simple0.0006167,392262,144
BLOCK: 0.00071113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3090100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00813034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.278614,166,3204,718,592
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04801617,4161,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00331415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001015,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00251208,096262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.064011,516,1521,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,7280
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.019311,295,5761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00421367,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00061102,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00333108,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.084511,162,6721,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00401102,624262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01951227,256262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01761158,440262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018140,2480
OBSERVER: catalogrule0.0016137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0049187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02141140,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0033543,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0139511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021136,816262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018134,024262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00511149,2640
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00451143,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.02501192,176262,144