EN SK

Vesta "Ranger RTX" zateplená s kapucňou - woodland

Vesta "Ranger RTX" zateplená s kapucňou - woodland

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 36,90 € bez DPH: 30,75 €
ALEBO

Krátky popis

Vesta "Ranger RTX" zateplená s kapucňou - woodland

POPIS:

- praktická vesta, s pevne našitou štepovanou vložkou, vzadu predĺženou,
- vpredu 6 vreciek, vzadu 1 veľké,
- v malom golieriku, pod zipsom, skrytá kapucňa,
- veľmi dobrý dizajn a strih,
- príjemne hrejivá a obľúbená vesta, vhodná hlavne do chladného počasia,

PARAMETRE:

Farba: woodland
Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, podšívka: 100% polyester

Veľkosti: S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL
(viď foto - veľkostná tabuľka)

VEĽKOSŤ ČÍSLA UVEĎTE DO POZNÁMKY.

Detaily

Vesta "Ranger RTX" zateplená s kapucňou - woodland

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15466496, emalloc: 15084792
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7650100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01481912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2400
mage::app::init_front_controller0.00431125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003274080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.7325100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.056311,230,2241,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073259,1680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8561,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04141106,4000
OBSERVER: log0.04111103,4640
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6759100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003014788,384262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1513212,642,6241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028219129,960262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.001911612,4240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046919915,8400
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.026019293,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391198,568262,144
OBSERVER: inventory0.00331170,120262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00201926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.21381812,528786,432
OBSERVER: reports0.21321756,352786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0496180,6000
layout/package_update: default0.0123117,9440
layout/db_update: default0.4126100
layout/db_update: STORE_sk0.4109100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.4093100
layout/package_update: catalog_product_view0.0053112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.4028100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4008100
layout/db_update: PRODUCT_16300.3993100
layout/db_update: customer_logged_out0.3970100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002015040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044714,356,7604,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0006163,608262,144
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,312262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,648262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,1120
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,008262,144
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114524,0480
BLOCK: catalog.topnav0.00072122,9840
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,816262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00561256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,040262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,512262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,4480
BLOCK: head_rss0.0006161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,968262,144
BLOCK: product.info.media0.00051134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0004171,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004156,2240
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0004161,408262,144
BLOCK: html_calendar0.0003156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0004168,304262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,6400
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,344262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,408262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3298100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793034,0000
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.298714,173,4884,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04591617,704786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0008564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221208,120262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.061111,517,2961,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,7600
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016511,296,6081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00331367,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00303108,104262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.107211,167,2241,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02671107,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01941226,240262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01761157,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0053187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02131140,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0011212,784262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0033543,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0144511,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0025136,8160
OBSERVER: bundle_observer0.0023134,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00491149,2800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00431143,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002011,2480
CACHE_URL0.02571194,040262,144