EN SK

Vesta taktická s 12 taštičkami MFH 30993A - čierna

Vesta taktická s 12 taštičkami MFH 30993A - čierna

Dvojitým kliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

dostupnosť: Na sklade

s DPH: 35,90 € bez DPH: 29,92 €
ALEBO

Krátky popis

Vesta taktická s 12 taštičkami MFH 30993A - čierna

Detaily

Vesta taktická s 12 taštičkami MFH 30993A - čierna

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 15189552
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6697100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01491912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,728262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00221682,2560
mage::app::init_front_controller0.00431125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241122,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003273680
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005274080
mage::dispatch::routers_match0.6370100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.066911,230,1681,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0074259,1680
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001119,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,704262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00511804,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05171106,2960
OBSERVER: log0.05151103,3600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5698100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016189,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003217490,744262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1507212,635,1921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0029219129,9520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011712,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.047019911,2720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000813019,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.025919290,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001193,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001193,0240
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391198,560262,144
OBSERVER: inventory0.00432206,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00191926,3760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.13021812,592786,432
OBSERVER: reports0.12971756,416786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012225,9520
OBSERVER: sendfriend0.0004151,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0305180,6000
layout/package_update: default0.0123117,9440
layout/db_update: default0.3901100
layout/db_update: STORE_sk0.3884100
layout/db_update: THEME_frontend_default_pyroex0.3869100
layout/package_update: catalog_product_view0.0053112,1840
layout/db_update: catalog_product_view0.3804100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.3784100
layout/db_update: PRODUCT_10170.3769100
layout/db_update: customer_logged_out0.3746100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002015040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044814,356,6884,194,304
BLOCK: formkey0.00061110,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011954080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009954080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0009956640
BLOCK: root0.0006163,608262,144
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,6160
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,304262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0320
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,624262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,1120
BLOCK: global_messages0.0005170,9760
BLOCK: footer0.0004188,000262,144
BLOCK: core_profiler0.0003150,1840
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104423,5200
BLOCK: catalog.topnav0.00072122,984262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016351,1840
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009191,0720
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,800262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00561256,504262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,040262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,0400
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,488262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006120,4480
BLOCK: head_rss0.0007161,8080
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: product.info0.00131130,976262,144
BLOCK: product.info.media0.00041134,4400
BLOCK: product.info.upsell0.0003171,528262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004156,2480
BLOCK: product.description0.0003156,2640
BLOCK: product.attributes0.0003156,6640
BLOCK: product.info.options0.0003161,416262,144
BLOCK: html_calendar0.0004156,3680
BLOCK: product.info.container10.0003156,6320
BLOCK: catalog.product.related0.0003168,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0005199,640262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.0002121,6800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003161,3280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003157,8240
BLOCK: productalert.price0.0003156,9040
BLOCK: productalert.stock0.0003155,9760
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041116,416262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004167,3680
BLOCK: 0.00041113,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3264100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007624080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00843135,1040
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.296114,287,4804,456,448
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.04661617,672786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00301415,1760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007564080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer0.0001103,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00092011,8240
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003204720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001182,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026182,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00251208,104262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.062811,518,3681,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,7680
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.018011,296,6481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00391367,256524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00061102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.00313108,120262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view.phtml0.083611,161,1601,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00381102,7840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.01931226,224262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01751157,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017140,2240
OBSERVER: catalogrule0.0015137,3440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0050187,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02131140,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0010212,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032543,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0258516,5280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.004755,6160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0037584,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022136,8160
OBSERVER: bundle_observer0.0025241,3840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.00491149,2800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00421143,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009213,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001911,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0025179,6080
OBSERVER: giftmessage0.0003123,3600
frontend/base/default/template/reports/product_viewed.phtml0.0008128,3200
CACHE_URL0.02491192,104262,144